قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین و مقررات فعالیت و استفاده از سایت مشاوره حقوقی آنلاین دادور :
متن پیش رو توضیحی درباره شرایط استفاده از وبسایت دادور به آدرس Www.Dadvar.Net و تمام خدمات و سرویس‌های ارایه شده از طریق آن است. استفاده از سایت و شبکه های اجتماعی ما به این معنی است که با این شرایط موافقت کرده‌اید. لطفا برای آشنایی با شرایط استفاده از دادور این سند را مطالعه نمایید و چنانچه سؤالی برایتان پیش آمد خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.

شرایط ابتدایی
* مطالب حقوقی ما و قوانین تشریح شده ، شامل تمامی قوانین موجود در ایران و آراء محاکم قضایی و دیگر ارگان ها می باشد و فقط جهت آگاهی مخاطب بیان و گذاشته شده است.
* شما می توانید با مطالعه مطالب حقوقی سایت به آگاهی با قوانین موجود دست یابید ، هر گونه مشاوره به استناد با مطالب سایت با مخاطب است.
* شما با آگاهی به موضوعات حقوقی می توانید بر تعدادی از مسایل حقوقی پیش روی زندگی خود فارغ شوید ، لذا بدون سواد حقوقی اقدام به انجام هرگونه رفتاری با خود مخاطب است.
* سایت و شبکه های اجتماعی دادور ، به طور تخصصی و با حفظ مالکیت خود ، فعالیت دارد و هر گونه کپی از مطالب حقوقی بدون ذکر منبع و نسخ برداری از موضوعات سایت بدون اطلاع قبلی قابل پیگیری می باشد.

شرایط عمومی
* ما این حق را داریم که در رابطه با قوانین به استنادات خود ، قوانین را تفسیر و استدلال کنیم و از فنون وکالت در سایت خود دفاع کنیم و هرگونه توهین و برخورد قابل پیگیری در مراجع قضایی می باشد.
* ما این حق را داریم که در سایت و شبکه های اجتماعی دادور از ارائه سرویس به هر فردی و به هر دلیلی خودداری کنیم و یا پاسخ گوی سوالات با آنها نباشیم.
* ما در برخورد با سوالات و موضوعات ارسالی مخاطبان عزیز مشاوره حقوقی دادور ، نهایت تجربه و فنون وکالت و حرفه ای خود را به شما بیان می کنیم و لذا سوء استفاده از این فنون و حرفه ، اخلاقی نبوده و قابل پیگیر می باشد.

حریم خصوصی
* همانطور که در هر شغل و حرفه ای امنیت و حریم خصوصی بسیار اهمیت دارد ، در حرفه ی وکالت که در درجه ی دفاع از حقوق و حریم مردم و شهروندان است ، این آرامش خاطر به کاربران دادور با اطمینان داده می شود.
* حریم شخصی و خصوصی کاربران دادور ، که در قسمت ثبت نام و عضویت سایت وارد می شوند به صورت کد گذاری بوده و قابل مشاهده نخواهد بود.
* در سایت دادور که با راه های متفاوت ، کاربران می توانند با ما در ارتباط باشند ، کاملا” حریم خصوصی و امنیت آنها تامین شده و هیچ گونه دسترسی به حریم خصوصی وجود ندارد.

مسئولیت و ضوابط
* مشاوره حقوقی آنلاین دادور در تلاش دائمی و پشتیبانی شبانه روز برای ارائه ی سرویس های پر سریع، با کیفیت، دقیق و ایمن هستیم و امیدواریم بتوانیم با برطرف کردن نواقص، رضایت و پشتوانه ی تمام کاربران باشیم.
* دادور در برابر مخاطبان و کاربران خود احساس مسئولیت دارد و پاسخگوی سوالات حقوقی آنها می باشد و با پیگیری های مداوم ، تا پایان حل مسایل حقوقی خواهیم بود.

عواقب تخلف از شرایط
* سوءاستفاده از سرویس‌های دادور به هر شکل، استفاده از اختلال سرویس‌ها، استفاده از برنامه‌های مخرب و جاسوسی، تلاش برای ورود به حساب‌کاربری دیگر مخاطبان ، استفاده از ربات‌ها و هر نوع روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت، برنامه و محتویات آن از طریق هر سیستم و شبکه، ایجاد اختلال و تحمیل بار اضافی به هر یک از سرویس‌ها و سرورهای سایت و شبکه های اجتماعی ممنوع است و درصورت مشاهده چنین فعالیت‌هایی از راه‌های قانونی و قضایی، مورد را پیگیری خواهیم کرد.
* استفاده از سرویس‌های مشاوره حقوقی آنلاین دادور در راستای نقض حقوق افراد و قانون جاری در کشور، ممنوع است و در این‌باره هیچ مسئولیتی ندارد و تماما” با کاربرد متخلف می باشد.
* با در ارتباط بودن با سایت دادور و دیگر سرویس های ما ، در هر بخش و قسمتی از فعالیت ها ، رعایت تمامی ضوابط و قوانین لازم بوده و هر گونه تخلف با کاربر می باشد زیرا حوزه ی فعالیت دادور ، حقوقی و بسیار حساس بوده ، به شدت و قانونی برخورد خواهیم کرد.

تغییرات این سند
* مطالب ذکر شده در این سند دارای دو بخش دائمی و موقتی است که مجموعه از قواعد و قوانین اساسی بدون تغییر و دائمی خواهد بود و دیگر موضوعات ممکن است با تغییر در سیاست‌های مشاوره حقوقی آنلاین دادور دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، موارد را به کاربران در سایت و شبکه های اجتماعی دادور اطلاع رسانی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *